Certain Women – zwiastun oraz plakat nowego filmu z Kristen Stewart!

Wytwórnia IFC Films opublikowała właśnie zwiastun filmu Certain Women w reżyserii Kelly Reichardt (Wendy i Lucy, Meek’s Cutoff). Obsada dzieła prezentuje się następująco: Michelle Williams, Kristen Stewart, Laura Dern i debiutantka Lily Gladstone. Zwiastun oraz plakat znajdziecie poniżej.

 

Zobacz również: Belfer – pełny zwiastun serialu kryminalnego w reżyserii Łukasza Palkowskiego

Produkcja jest poruszającym spojrzeniem na czwórkę kobiet usiłujących odnaleźć swoje drogi pośród szerokich, północno-zachodnich równin Ameryki. Bohaterkami są: prawniczka (Dern), która staje do konfrontacji z seksizmem w biurze oraz sytuacją zakładników; żona i matka (Williams), której determinacja do zbudowania wymarzonego domu jest powodem niezgody z mężczyzną jej życia; i młoda studentka prawa (Stewart), która tworzy niejednoznaczną więź z samotną kowbojką (nowicjuszka Lily Gladstone). W procesie definiowania własnej osobowości, podczas którego dochodzi do niejednokrotnego przecinania się dróg rzeczonych postaci, w bardzo subtelny, lecz potężny sposób, wyłania się pełen rys portret charakteryzujących się silną wolą indywidualności.

certain women poster

Scenarzystką produkcji jest Kelly Reichardt. Obraz został oparty na opowiadaniach Maile Meloy. Film Certain Women ukaże się w kinach 14 października.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?