Emojimovie: Express Yourself – pierwsze spojrzenie na animację o emotikonach!

Wytwórnia Sony Pictures Animation ogłosiła dzisiaj, że zwycięzca narody Emmy i Tony, czyi James Corden (Tajemnice lasu) oraz nominowana do nagrody Emmy Ilana Glazer (Broad City) dołączyli do obsady animowanej komedii, w której znajduje się T.J. Miller (Deadpool), pt. Emojimovie: Express Yourself jej jako główne gwiazdy.

Emojimovie: Express Yourself przedstawi niewidziany nigdy wcześniej świat smartphone’ów. Ukryte w aplikacji wiadomości jest Textopolis, czyli tętniące życiem miasto, gdzie mieszkają wszystkie Twoje ulubione emotikony mające jedynie nadzieję na to, że to właśnie je wybierzesz. W tym świecie każda z emocji ma tylko jeden wyraz twarzy, oprócz Gene’a (T.J. Miller), żywiołowy emocji, który urodziła się bez filtra, a co za tym idzie, może wyrażać różne uczucia. Zdeterminowany upodobnić się do pozostałych emotikon, bohater korzysta z pomocy swojego przyjaciela – Hi-5 (James Corden) i łamacza kodów – emotki Jailbreak (Ilana Glazer). Wspólnie wyruszają we wspaniałą „app-godę” przez różne aplikacje telefonu, z których każda charakteryzuje się dzikim oraz zabawnym światem, w celu znalezienia odpowiedniego dla Gene’a kodu. Jednakże, kiedy na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo, los wszystkich emotek spoczywa w rękach tych nietypowych bohaterów. Czy uda im się uratować ich własny świat, zanim ten zostanie na zawsze skasowany?

emojigallery

Zobacz również: Aladyn – twórca Sherlocka Holmesa wyreżyseruje aktorską wersję kultowej animacji!

Producentem filmu jest Michelle Raimo Kouyate (Kot w butach, Poradnik pozytywnego myślenia). Animacja trafi do kin 11 sierpnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?