Teoria spisku – Tomasz Sekielski przygotowuje nowy dokument!

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju, Tomasz Sekielski, właśnie ogłosił rozpoczęcie pracy nad swoją najnowszą produkcją. Będzie to serial dokumentalny, zajmujący się niewyjaśnionymi sprawami z najnowszej historii Polski. Premiera Teori spisku odbędzie się wiosną, a pierwszy odcinek potraktuje o śmierci Andrzeja Leppera.

Zobacz również: TVP nakręci dokument o historii Gazety Wyborczej

O to co twórca produkcji powiedział na jej temat portalowi Wirtualnemedia.pl:

W serialu będę wracał do różnych tajemniczych, niewyjaśnionych lub nie do końca wyjaśnionych historii, które miały miejsce w Polsce na przestrzeni kilkudziesięciu ostatnich lat. Zadajemy pytania w sprawach, które wciąż budzą wątpliwości Pierwsza część będzie dotyczyła śmierci Andrzeja Leppera, w drugiej poruszę temat zabójstwa Andrzeja Jaroszewicza. Będzie też odcinek o polskim złocie, które ewakuowano z kraju po wybuchu II wojny światowej.

Serial wyprodukuje Kombinat Medialny dla Focus TV. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Tomasz Sekielski, za zdjęcia odpowiada natomiast Adam Galica.

źródłó: wrtualnemedia.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?