Aniołki Charliego z inną datą premiery

W związku z przesunięciem Wonder Woman 1984 o kilka miesięcy, na ich miejsce wejdzie nowa wersja Aniołków Charliego.

Decyzją Sony Pictures Aniołki Charliego zostają przesunięte z września przyszłego roku o dwa miesiące, na listopad. Zastąpią tym sposobem premierę kolejnego filmu Patty Jenkins.

aniołki charliego 2019 stewart balinska scott

fot. kolaż/materiały prasowe

Film skupi się na nowej generacji Aniołków pracujących dla tajemniczego Charliego. Od czasu pierwszych filmów Agencja Townsend znacząco się rozwinęła i stała się globalnym podmiotem z ulokowanymi na całym świecie zespołami świadczącymi usługi ochroniarskie i szpiegowskie dla prywatnych klientów. Film skupi się na jednej z takich ekip.

Zobacz również: Aquaman – prezentacja nowych zabawek promujących film. Jest Orm w zbroi!

Nowe Aniołki Charliego oparte będą o scenariusz autorstwa Jay Basu i Elizabeth Banks, którzy pracowali na skrypcie Craiga Mazina i Semi Chellas.

Pierwszymi Aniołkami Charliego były Farrah Fawcett, Kate Jackson i Jaclyn Smith występujące w serialu emitowanym przez telewizję ABC w latach 1976-1981. W 2000 i 2002 roku powstały filmowe adaptacje, w których główne role otrzymały Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu. Zostaną one zastąpione Kristen Stewart, Naomi Scott i Ellą Balinską.

Obecna data premiery rebootu to 27 września 2019 roku.

Źródło: Deadline / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?