Advertisement
Advertisement

Ant-Man i Osa na subskrybenckiej okładce najnowszego numeru magazynu EMPIRE!

Duet Scott Lang (Paul Rudd) i Hope van Dyne (Evangeline Lilly) powraca na subskrybenckiej okładce najnowszego numeru magazynu EMPIRE. Grafikę stworzył artysta koncepcyjny wytwórni Marvel Studios – Andy Park. Przedstawia ona wspomnianych, głównych bohaterów ubranych w najnowsze wersje ich nadzwyczajnych strojów oraz nowego złoczyńcę złowieszczo wyłaniającego się z oddali – Ghosta.

Ant-Man i Osa to nowy rozdział przygód bohaterów, którzy mogą dowolnie zmieniać swoje rozmiary! Akcja została osadzona po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów. Zatem Scott Lang mierzy się z konsekwencjami swoich wyborów i działań, zarówno jako superbohater, jak i zwyczajny ojciec. Postać próbuje odpowiednio wyważyć czas pomiędzy zwyczajnym życiem a ratowaniem świata. Ponadto dostaje nową misję od Hope van Dyne i dr. Hanka Pyma. Scott ponownie musi włożyć strój i razem z Osą odkryć pewne sekrety z przeszłości.

Grafika promująca film Ant-Man i Osa!

Fot.: Marvel Studios; Andy Park

Zobacz również: Whitney – nowy banner dokumentalnego filmu o niebywałej artystce!

Gwiazdami filmu Ant-Man i Osa są: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña i Michael Douglas, którzy odtworzą swoje role z jedynki. Ponadto obsadę zasilają następujące osoby: Bobby Cannavale, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Tip T.I. Harris i David Dastmalchian. Rzeczone gwiazdy także miały okazję zedediutować w jedynce, lecz znalazły się tam na drugim planie. Warto dodać, że w produkcji wystąpi również Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins i Randall Park.

Obraz wyreżyserował Peyton Reed. Kontynuacja przygód najmniejszego komiksowego bohatera Marvela zawita do polskich kin już 3 sierpnia 2018 roku.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?