Bad Boy – film Vegi trafił również na Netflix

Koronawirus w Polsce przyspieszył datę premiery online kolejnego polskiego filmu. Bad Boy, w reżyserii Patryka Vegi, niespełna półtora miesiąca po premierze trafił dziś do wielu serwisów VOD oraz na platformę streamingową Netflix.

Oprócz dostępności w bibliotece Netflixa, Bad Boy od 8 kwietnia dostępny będzie do wypożyczenia w usłudze Premium VOD na platformach: Player+ (20 zł), Canal+, VoD.pl (24,90 zł), Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Netia, Inea, Chili (19,90 zł).

Bad Boy to kolejna produkcja króla polskiego box offisu po obu częściach „Kobiet mafii”, „Pitbullu. Niebezpiecznych kobietach”, „Botoksie” i „Plagach Breslau”, którą można znaleźć w ofercie streamingowego giganta.

Zobacz również: QUIZ: Wiedźmin. Czy znasz różnice między serialem a opowiadaniami?

vega bad boy foto zwiastun

fot. Aleksandra Mecwaldowska

Twórca Pitbulla w swoim ostatnim filmie odkrywał najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach.Wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. Premiera kinowa Bad Boya  miała miejsce 21 lutego 2020 roku.

Jeśli epidemia wirusa Covid-19 nie pokrzyżuje bardziej szyków kiniarzom oraz filmowcom, to  w 2020 roku zobaczymy jeszcze dwa filmy Patryka Vegi: ukończony już Small World oraz niezatytułowany obraz o aferze podkarpackiej, do którego trwają obecnie zdjęcia.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?