Cowboy Ninja Viking – premiera produkcji przełożona

Wydawało się już, że adaptację tego oryginalnego komiksu obejrzymy już w przyszłym roku. Okazuje się jednak, że na Cowboy Ninja Viking przyjdzie nam jeszcze nieco zaczekać.

Zdjęcia do Cowboy Ninja Viking miały rozpocząć się już za miesiąc. Pojawiły się jednak problemy, o których naturze twórcy nas nie poinformowali. To z ich powodu postanowiono nieco więcej czasu przeznaczyć na planowanie. Wskutek tego film możemy obejrzeć nawet dopiero za 2 lata.

Cowboy Ninja Viking

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: The Meg – międzynarodowe plakaty bohaterów produkcji!

Fabuła tego opartego na komiksie A.J. Liebermana filmu koncentruje się na tajnym programie wywiadowczym dla osób mających zaburzenia osobowości. Całością kieruje doktor Sebastian Ghislain, jednak ludzie poddawani eksperymentom dostali rozszczepienia osobowości. Duncan – jeden z pacjentów – otrzymuje w wyniku takich działań umiejętności trzech różnych postaci: kowboja, wojownika ninja oraz wikinga.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?