Czarna Wdowa – wiemy, kogo zagra Ray Winstone

Choć Czarna Wdowa została przesunięta na nieokreślony póki co termin, kampania promocyjna nadal działa tak, jakby wszystko działało w normalnym rytmie.

Tym razem otrzymaliśmy informację, kogo zagra Ray Winstone, który już od tygodni figuruje na liście w obsadzie Czarnej Wdowy. Jak zdradzono w magazynie Empire, aktor zagra niejakiego Dreykova. Kierował on Czerwonym Pokojem zanim przejął go w Taskmaster. Fani mogą kojarzyć tę postać z komiksu Black Widow Prelude, gdzie właśnie on zrekrutował Natashę Romanow, gdy była jeszcze nieznaną nikomu sierotą. Być może i film przedstawi wątek w ten sposób.

kadr z filmu Infiltracja

Zobacz również: Wonder Woman 1984 z przesuniętą premierą

Za reżyserię odpowiada Cate Shortland, a za scenariusz Jac Schaeffer i Ned Benson. W tytułową rolę wcieli się Scarlett Johansson, a obok niej w głównych rolach wystąpią: David Harbour jako Alexi Shostakov/Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena Belova, O.T. Fagbenle jako Rick Mason i Rachel Weisz jako Melina Vostokoff. W Black Widow wystąpi również Ray Winstone, William Hurt oraz zgodnie z rewelacjami serwisu Deadline Robert Downey jr.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?