Advertisement
Advertisement

Deadpool 2 – rozważano scenę po napisach z wykorzystaniem Fantastycznej Czwórki

Najnowszy Deadpool idzie krok dalej ze swoimi żartami łamiącymi „czwartą ścianę”, niemalże co moment odnosząc się do rzeczywistości, a przy napisach końcowych przebili samych siebie (kto oglądał, ten wie, o co chodzi). Teraz okazuje się, że mogło być jeszcze bardziej ekstremalnie!

W wywiadzie dla Yahoo! twórcy scenariusza do Deadpool 2 Rhett Reese i Paul Wernick opowiedzieli o jeszcze innym pomyśle na scenę po napisach:

Mieliśmy wprowadzić Chrisa Evansa, ale nie jako Kapitana Amerykę, a Ludzką Pochodnię. A potem planowaliśmy kolejną scenę, gdzie cała główna obsada Fantastycznej Czwórki [2015]  pojawia się razem, wliczając w to Ludzką Pochodnię w wykonaniu Michaela B. Jordana jako nawiązanie do poprzedniej wizyty Evansa.

Ryan Reynolds w Deadpool 2

Kadr z filmu Deadpool 2

Gdy się to czyta, aż szkoda, że jednak z tych scen zrezygnowano. Inna sprawa, że taki inside joke przez wielu mógłby zostać niezrozumiany.

Ryan Reynolds ponownie wciela się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretuje znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpi jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. Jack Kesy natomiast odegra czołowego antagonistę obrazu, o którym jeszcze nic wiemy, lecz chodzą po sieci plotki, iż chodzi o irlandzkiego mutanta – Black Toma Cassidy’ego. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison. Ich role również nie zostały jeszcze ujawnione.

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku, oszpecony kucharz z kafeterii (Wade Wilson) stara się spełnić swoje marzenie o zostaniu najgorętszym barmanem Mayberry, jednocześnie ucząc się radzenia sobie z utraconym poczuciem smaku. Szukając sposobu na odzyskanie pikanterii we własnym życiu, a także kondensatora strumienia, bohater musi pojedynkować się ninjami, yakuzą i grupą seksualnie agresywnych antagonistów. Zatem Wade podróżuje po całym świecie, a po drodze odkrywa znaczenie rodziny, przyjaźni i smaku.

Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znajdą się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szaterstar pisze:

Lol. Co autor brał, gdzie spał? Kucharz? Kafeteria? Chodzą plotki że ktoś kogoś zagra, a jest po premierze? Jakby kilka osób pisało tego newsa bez czytania co inni napisali, z czego tylko jedna zainteresowana tematem.

Szymon Goraj pisze:

Ja jednak polecałbym przeczytać tego newsa co najmniej raz jeszcze 😀

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?