Jason Statham wystąpi w sequelu Wschodnich obietnic?

Sporo mówiło się w swoim czasie o drugiej odsłonie Wschodnich obietnic, znakomitej produkcji Davida Cronenberga z 2007 roku z Viggo Mortensenem w roli głównej. Sprawa jednak ucichła i wydawało się, że już nie powróci.

Tymczasem jednak powraca do nas nowy projekt – wcześniej zatytułowany wstępnie jako Body Cross, przemianowany teraz na Small Dark Look. Według doniesień serwisu Deadline Jason Statham prowadzi negocjacje w sprawie głównej roli w drugiej części. Co do fabuły, wiadomo tylko, że akcja rozgrywać się będzie także w rosyjskim półświatku, a scenariuszem ponownie zajmie się Steven Knight.

kadr z filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Zobacz również: Rewolucja w kinie?! Filmy Warner Bros. w 2021 roku trafią równocześnie na HBO i do kin!

Opis pierwszej części: podczas porodu w wigilię Bożego Narodzenia, ginie młoda Rosjanka. Anna, pielęgniarka jednego ze szpitali, stara się wyjaśnić tajemniczą śmierć, odkrywa że Rosjanka była prostytutką, a jej opiekunowie to rosyjscy przestępcy zajmujący się handlem „żywym towarem”, wtedy zaczynają się jej kłopoty.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?