Advertisement
Advertisement

Kanye West bohaterem nowego dokumentu Netflixa!

Kanye West zostanie bohaterem nowego filmu dokumentalnego Netflixa. Produkcja obejmie m.in. śmierć jego matki i nieudaną kandydaturę na prezydenta.

Film, do tej pory bez tytułu, będzie zawierał niepublikowane wcześniej prywatne nagrania Westa oraz materiał nakręcony przez ostatnie 21 lat przez Clarence’a „Coodie” Simmonsa i Chike Ozah. To oni wyreżyserowali teledyski Westa Jesus Walks i Through the Wire.

Produkcja ma ukazać się jeszcze w tym roku. Opowie o dwóch dekadach z życia rapera, który niejednokrotnie był uczestnikiem różnych kontrowersji. Nie wiadomo natomiast, czy film ujawni kulisy rozwodu z Kim Kardashian. Kris Jenner zapowiedziała, że szczegóły rozstania pojawią się w Keeping Up With the Kardashians.

Zobacz również: The Mosquito Coast – zwiastun serialu Apple TV+!

Ostatnie dwie dekady dla Westa były pełne wydarzeń. Zasłynął on najpierw jako producent, szczególnie dzięki pracy nad albumem Jay-Z z 2001 roku. Później otrzymał także ogromne uznanie za swoje solowe albumy.


Źródło: The Guardian / Ilustracja wprowadzenia: Wikimedia Commons

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?