Keanu Reeves jedzie na koniu na nowym zdjęciu z filmu John Wick 3

Trzecia część Johna Wicka wciąż powstaje i choć nie wiemy dokładnie, o czym będzie opowiadać fabuła, praktycznie każdy kolejny materiał z planu jest oczekiwany z zapartym tchem.

Tym razem Empire udostępniło kadr, na którym tytułowy bohater porusza się po ulicach konno. Być może widoczni z tyłu motocykliści stanowią jakiś rodzaj komitetu powitalnego.

John Wick 3

Fot. Empire

Zobacz również: Interaktywne seriale Netflixa – niedługo też dla dorosłej widowni

John Wick (Keanu Reeves) jest ścigany z dwóch powodów… za jego głowę została wyznaczona nagroda – otwarty kontrakt o wartości 14 milionów dolarów – oraz złamał on główną zasadę: odebranie życia na terenie Hotelu Continental. Ofiarą był członek stworzyszenia High Table, które w konsekwencji wyznaczyło wspomnianą nagrodę. John powinien już zostać zgładzony, lecz Winston, manager Hotelu Continental, odwlekł o godzinę „ekskomunikowanie” go – oznaczające cofnięcie członkostwa, możliwości korzystania ze specjalnych usług i odcięcie od innych członków. John korzysta z sektora usług, aby przeżyć i wywalczyć sobie drogę przez Nowy Jork.

W filmie John Wick 3 oprócz Keanu Reevesa wystąpią również: Halle Berry, Angelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Tiger Hu Chen, Ian McShane, Common, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Ruby Rose, Hiroyuki Sanada.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu John Wick 2

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Adrian pisze:

No tak. Bo albo się ma pod sobą prawie 400 koni w Mustangu, albo się ma … konia.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?