Kina zamknięte w Niemczech i Francji z powodu koronawirusa

Kolejne niezbyt dobre wieści dla przemysłu rozrywkowego.

W ostatnim czasie zarówno kina francuskie, jak i niemieckie zdawały się powolutku stawać na nogach. Niestety, przez wzgląd na coraz wyższe dzienne statystyki zarażonych koronawirusem rządy obu krajów postanowiły zamknąć sale kinowe. W pierwszej kolejności zareagował rząd Angeli Merkel. Zamknięcie kin będzie wchodziło w skład procedury kolejnego lockdownu od 2 listopada. Niedługo potem prezydent Francji Emmanuel Macron zarządził zamknięcie kin już od 30 października. Tego typu wieści skłaniają do zastanawiania się, czy niedługo podobna rzecz przydarzy się na naszym podwórku.

Zobacz również: Listy do M.4 – premiera filmu została przeniesiona

Fot. AP

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Cavan Images

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?