Kobiety mafii 2 – trzy nowe osoby w obsadzie kontynuacji kinowego przeboju

Niedługo Patryk Vega zacznie zdjęcia do filmu Kobiety mafii 2. Obecnie trwa kompletowanie obsady sequela, a jak ujawnił na Facebooku reżyser, w filmie zobaczymy trzy nowe postaci, w które wcielą się Amin Bensalem, Patryk Pniewski i słynna zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk.

Patryk Pniewski to popularny aktor młodego pokolenia, który na koncie ma występy w serialach Pierwsza miłość, Belfer, Ultraviolet oraz filmie Serce miłości.  Amin Bensalem to bardziej doświadczony aktor, którego CV wyróżnia się  dużą liczbą popularnych polskich seriali i telenowel m.in. Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz, Pierwsza miłość czy Hotel 52. Dla Joanny Jędrzejczyk, słynnej wojowniczki mieszanych sztuk walki, będzie to filmowy debiut. Zarazem będzie to kolejna osoba ze świata MMA w serii Kobiety mafii. W poprzedniej części gościnny występ zaliczyli Karol Bedorf oraz Łukasz Jurkowski, lecz Patryk Vega nie wykorzystał ich umiejętności, by stworzyć efektowną scenę walki. Oby w przypadku mistrzyni sztuk walki było odwrotnie.

kobiety mafii 2 pniewski jędrzejczyk

fot. facebook/PatrykVegaOfficial

Zobacz również: Kożuchowska niczym Lisbeth Salander na pierwszym zdjęciu filmu Vegi!

Opis fabuły kontynuacji nie jest jeszcze znany, lecz wiadomo, że do swoich ról powrócą Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Aleksandra Popławska. Pierwsza część Kobiet mafii były typowym dla Patryka Vegi kinem sensacyjnym przepełnionym wulgaryzmami, seksem, osobliwym humorem i przemocą. W filmie śledziliśmy losy pięciu przedstawicielek płci żeńskiej, których czyny wstrząsają przestępczą mapą Warszawy. Wśród nich są: Bela (Olga Bołądź), tajniaczka infiltrująca Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino; Futro (Julia Wieniawa), zbuntowana córka Padrino; Anka (Katarzyna Warnke) i Siekiera (Aleksandra Popławska), żony i kochanki gangsterów; tajemnicza manipulatorka Niania (Agnieszka Dygant).

dygant warnke bołądź serial kobiety mafii

fot. Showmax

Zobacz również: Kożuchowska nową muzą Patryka Vegi? Aktorka ma wystąpić w „Kobiecym Wilku z Wall Street”

Kobiety mafii zadebiutowały w polskich kinach 22 lutego i do tej pory produkcja znajduje się na czele rodzimego Box Office. Kobiety mafii to też pierwszy polski film w 2018 roku z frekwencją ponad 2 000 000 widzów, a zarazem trzecim z rzędu (zaraz po Botoksie i Pitbullu. Niebezpiecznych kobietach) film Patryka Vegi z ponad dwumilionową widownią. Ponadto, w serwisie Showmax.com pod koniec maja ukazała się również serialowa wersja filmu, która liczyła 6 odcinków.

Premiera filmu Kobiety mafii 2 w lutym 2019 roku.

Źródło: facebook/PatrykVegaOfficial / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?