Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Królestwo Planety Małp z rozszerzoną wersją zwiastuna

Autor: Mikołaj Lipkowski
3 kwietnia 2024
Królestwo Planety Małp z rozszerzoną wersją zwiastuna

Otrzymaliśmy nowy, rozszerzony zwiastun filmu Królestwo Planety Małp. Produkcja otrzymała zapowiedź w formacie IMAX dając nam nową, rozszerzoną wersję.

Reboot stworzony przez Rupert Wyatt, a także dwie kolejne części wyreżyserowane przez Matta Reevesa, to jedne z najlepszych odświeżeń filmów w historii. Teraz nadchodzi kolejna część serii o tytule Królestwo Planety Małp. Otrzymaliśmy nowy, ekscytujący zwiastun przedstawiający nam więcej dobroci.

Królestwo Planety Małp i nowy zwiastun

Zupełnie nowy, rozszerzony zwiastun daje przedsmak emocji czekających widzów. Aby zapewnić widzom najbardziej wciągające wrażenia, jakie można sobie wyobrazić, nowy film trafi do kin IMAX, co jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na zapewnienie fanom niezwykłej przygody. Produkcja trafi do kin 10 maja tego roku. W nadchodzącej kontynuacji występują Freya Allan, William H. Macy, Dichen Lachman, Kevin Durand, Owen Teague, Peter Macon i Travis Jeffery.

Więcej o filmach na Movies Room:

O czym będzie Królestwo Planety Małp?

Reżyser Wes Ball tchnie nowe życie w epicką franczyzę osadzoną kilka pokoleń w przyszłości po panowaniu Cezara, w której małpy są dominującym gatunkiem, żyjącym harmonijnie, a ludzie zostali zredukowani do życia w cieniu. Gdy nowy tyraniczny przywódca małp buduje swoje imperium, jedna młoda małpa podejmuje przerażającą podróż, która skłoni go do kwestionowania wszystkiego, co dotychczas znał o przeszłości, i podejmowania wyborów, które określą przyszłość zarówno dla małp, jak i ludzi. W ludzkich bohaterów wcieli się przede wszystkim znana z netfliksowego Wiedźmina Freya Allan oraz Eka Darville, Dichen Lachman i William H. Macy. W małpie postacie wcielą się m.in. Travis Jeffery, Lydia Peckham, Neil Sandilands, a także Peter Macon.


Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.