Ktoś wyjątkowy – zwiastun nowego filmu Netflixa z Giną Rodriguez!

Platforma Netflix opublikowała oficjalny zwiastun swojej nowej, oryginalnej komedii pt. Ktoś wyjątkowy. Gwiazdami filmu są: Gina Rodriguez, DeWanda Wise i Brittany Snow. Poniżej znajdziecie trailer wraz z nowym plakatem oraz zdjęciami.

Zobacz również: Czarownica 2 – pierwszy plakat, nowy tytuł oraz przyspieszona data premiery!

Aspirująca dziennikarka o imieniu Jenny (Gina Rodriguez) zajmuje się na co dzień działem dotyczącym muzyki. Pewnego dnia bohaterka zdobywa wyśnioną posadę w kultowym magazynie. W związku z powyższym postanawia przeprowadzić się do San Francisco. Niestety szczęśliwe dla bohaterki wydarzenie zostaje zniszczone przez jej chłopaka (Lakeith Stanfield), który po dziewięciu latach związku zwyczajnie  nią zrywa. W celu poprawienie sobie humoru Jenny ściąga do siebie swoje najlepsze przyjaciółki – Erin (DeWanda Wise) i Blair (Brittany Snow), a następnie udaje się na szaloną, ostatnią imprezę w Nowym Jorku.

Ktoś wyjątkowy

Fot.: Netflix

Ktoś wyjątkowy

Fot.: Netflix

Reżyserką oraz scenarzystką projektu jest Jennifer Kaytin Robinson. Ktoś wyjątkowy to zabawna i szczera opowieść o przyjaźni, miłości oraz wchodzeniu w dorosłość.

Produkcja zadebiutuje na stacji Netflix już 19 kwietnia 2019 roku.

Ktoś wyjątkowy

Fot.: Netflix

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?