Liga Sprawiedliwości – reżyser widziałby Carlę Gugino jako Catwoman

Jak wiadomo, Zack Snyder uwielbia opowiadać o tym, jak widziałby pewne rzeczy w Lidze Sprawiedliwości. Teraz podzielił się swoimi uwagami odnośnie Catwoman.

Reżyser opowiadał, że gdyby miał wprowadzać Kobietę-Kot do swojego uniwersum, świetnie nadawałaby się do tego Carla Gugino – gwiazda, która współpracowała już z nim przy okazji Watchmen. Strażnicy oraz Sucker Punch. Snyder stwierdził, że pojawiłaby się w życiu Batmana jakieś 10 lat przed wydarzeniami, które znamy z Ligi Sprawiedliwości. W międzyczasie pomimo uczucia, jakie narodziło się między nimi musiałby ją aresztować, co ostatecznie zakończyłoby się rozstaniem. I kiedy już Mroczny Rycerz miałby odejść na emeryturę, ponownie spotkałby Selinę Kyle.

Kto wie, czy ta historyjka nie jest swoistym delikatnym badaniem terenu mającym wykazać, czy fani nie mieliby ochoty na sequel filmu z 2017 roku – tym razem ze Snyderem jako wyłącznym sternikiem.

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Amber Heard pewna powrotu jako Mera w Aquaman 2. Aktorka komentuje internetowe petycje

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.

Liga sprawiedliwości w wersji reżyserskiej Zacka Snydera zadebiutuje na HBO Max w 2021 roku. Będzie to czteroodcinkowy minisierial.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Emil pisze:

Dobra wiadomość. Im więcej bohaterów tym lepiej.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?