Marvel, Harry Potter i inne hity znów w kinach! Sprawdź, co możesz obejrzeć teraz na dużym ekranie!

Rozmrażanie gospodarki idzie w najlepsze. Od 6 czerwca jest już pozwolenie na otwarcie kin, od paru dni zaś Multikino działa jako pierwszy dotąd multipleks. Na aktualne premiery musimy jeszcze co najmniej kilka dni poczekać, ale z pomocą idą odkurzone stare pozycje.

Jeżeli nie obejrzeliście paru filmów Marvela na dużym ekranie, macie niepowtarzalną szansę. Na obecną chwilę można zobaczyć takie produkcje jak Czarna Pantera czy Thor: Ragnarok od Taiki Waititiego. Znajdziecie także przygody o młodocianym czarodzieju – konkretnie Harry Potter i Komnata tajemnic. Pojawiają się także animacje – tegoroczne Naprzód i kultowy już Zwierzogród. Do listy możecie dołożyć premiery z poprzednich miesięcy. Wśród nich są m.in. Na noże, Niewidzialny człowiek, Dżentelmeni Wierzę w ciebie i wybitny Parasite. Znalazło się także miejsce dla polskiego akcentu. Obecnie do obejrzenia są W lesie dziś nie zaśnie nikt, 365 dni, Zenek i Swingersi.

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Na co do kina po pandemii? Wielkie premiery, które zobaczymy w tym roku!

A w lipcu pierwsze wyczekiwane premiery, na czele ze Zdrajcą 3 lipca oraz Mulan, które pojawi się 24 lipca.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Thor: Ragnarok

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?