Advertisement
Advertisement

Minimaraton horrorów z TO 4 i 6 września w Cinema3D!

Chętni na  nocne spotkanie oko w oko z siejącym postrach Pennywisem?  Najstraszniejszy klaun w historii kina grozy powraca na wielki ekran, aby znów napędzić strachu miłośnikom mocnych wrażeń i mrocznych opowieści z dreszczykiem. 4 września o godz. 20:00 i 6 września o godz. 22:00 Cinema3D zaprasza na minimaraton z „To”.

Już 4 i 6 września w sieci Cinema City zobaczyć będzie można ekranizację słynnego horroru Stephena Kinga, w tym jej najnowszą część To: Rozdział 2. Po tej nocy niepozorny czerwony balonik zawsze będzie budził lęk…

Uwaga: Minimaraton To zobaczyć będzie można także w kinach sieci Multikina 4 września o godzinie 20:00 i 6 września o godzinie 22:00:

W repertuarze:

To

To: Rozdział 2 – premierowo!

Minimaraton To odbędzie się wyjątkowo w dwóch terminach: 4 września (środa) oraz 6 września (piątek) we wszystkich 12 kinach sieci Cinema3D: Biała Podlaska, Gdańsk, Głogów, Gorzów Wlkp., Kalisz, Kłodzko, Leszno, Mielec, Świdnica, Świnoujście, Tarnów, Warszawa (Atrum Reduta).

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?