Mouse Guard – znamy odtworców głównych ról adaptacji oryginalnego komiksu!

Za adaptację komiksu Davida Petersena pt. Mouse Guard wzięto się już w 2016 roku. Niemniej projekt utknął na jakiś czas w miejscu… aż do dzisiaj. Okazuje się, że adaptacja rzeczonego powyżej komiksu znalazła nareszcie odtwórców głównych ról. Są nimi Andy Serkis i Thomas Brodie-Sangster.

Thomas Brodie-Sangster

Fot.: Netflix

Zobacz również: Twilight Zone – Zazie Beetz i Betty Gabriel w obsadzie projektu!

Na stanowisku reżysera obrazu znajduje się twórca odpowiedzialny za film pt. Więzień labiryntu, czyli Wes Ball. Scenariuszem z kolei zajął się Gary Whitta. Pierwotnie wydany przez Archaia i Boom! Studios komiks Mouse Guard cechuje się akcją osadzoną w średniowieczu. Powieść graficzna opowiada o zakonie mysz, które są zaprzysiężonymi obrońcami swojego wymiaru. Dzielni bohaterowie toczą boje z lisami, orłami oraz innymi gryzoniami. To takie połączenie serialu Gra o tron z filmem Stuart Malutki.

Serkis wcieli się w głównego antagonistę obrazu, kowala pracującego dla strażników, który zwróci się przeciwko swoim pobratymcom. Brodie-Sangster zagra z kolei jednego z najmłodszych członków rzeczonej organizacji, który zostanie obciążony zadaniem uratowania swoich kolegów.

Producentem obrazu jest Matt Reeves. Zdjęcia do filmu powinny rozpocząć się już w maju.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?