Advertisement
Advertisement

Nie czas umierać – jest pierwszy zwiastun! Bohaterowie filmu na plakatach!

I wreszcie po szumnych zapowiedziach pojawia się pierwszy pełny trailer jednego z największych hitów przyszłego roku. Po raz pierwszy tym samym możemy zobaczyć sporo detali związanych z produkcją.

Nie czas umierać będzie już najprawdopodobniej finalną przygodą Daniela Craiga. A ten świetnie zmontowany zwiastun chyba jest na to kolejnym dowodem. Fukanaga i spółka napakowali do niego tyle, ile się dało, zapowiadając mnóstwo znakomitych kaskaderskich scen i potencjalnych zwrotów akcji.

Wciąż nie wiadomo, jaki konkretnie sekret sprawił, że pomiędzy Bondem a jego najnowszą ukochaną doszło do jakiegoś rozłamu. Mamy również rzut okiem na głównego przeciwnika naszego agenta, w którego wciela się Rami Malek – znany do tej pory jako protagonista z Mr. Robot oraz odtwórca Freddy’ego Mercurego w Bohemian Rhapsody. No i oczywiście widzimy również Lashanę Lynch, która – zgodnie z wieloma spekulacjami – zastąpi Jamesa Bonda. Rzecz jasna, powraca też stara gwardia, czyli Ralph Fiennes (M), Naomie Harris (Moneypenny), Léa Seydoux (Madeleine), Ben Whishaw (Q), Rory Kinnear (Tanner), Jeffrey Wright (Felix), a nawet Christoph Waltz (Blofeld). Jak na razie to wszystko zapowiada się znacznie lepiej od Spectre. Czy Nie czas umierać spełni oczekiwania? Zobaczymy za kilka miesięcy!

W międzyczasie pojawiły się także minimalistyczne plakaty przedstawiające bohaterów tego niezwykle oczekiwanego filmu, w tym nowa postać grana przez zjawiskową Anę de Armas. Prawdopodobna nowa dziewczyna Bonda także parę razy pojawiła się na trailerze.

Zobacz również: Henry Cavill wypowiada się o Snyder Cut i przyszłości Supermana

Nie czas umierać do roli Agenta 007 powróci po raz ostatni Daniel Craig, a w pozostałych rolach wystąpią m.in.: Ana de Armas, Lashana Lynch, Rami Malek i Billy Magnussen. Film wyreżyseruje Cary Fukunaga. Premiera planowana jest na 8 kwietnia 2020 roku.

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą  pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Universal

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Pierwszy trailer pokazuje, że w nowym Bondzie będzie tradycyjnie dużo akcji. Zwracają uwagę także ciekawe zdjęcia dające nadzieję, że „Nie czas umierać” będzie filmem także atrakcyjnym wizualnie.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?