Nie czas umierać – Lashana Lynch potwierdza pogłoski o przejęciu numeru 007

Już w ubiegłym roku pojawiały się informacje o tym, że w Nie czas umierać postać agentki, w którą wciela się Lashana Lynch przejmie stanowisko Jamesa Bonda oraz słynny numer agenta Jej Królewskiej Mości. Teraz potwierdziła to w najnowszym wywiadzie sama aktorka.

Nowa aktorka z serii o przygodach słynnego brytyjskiego szpiega przyznała to w trakcie wywiadu dla Harpers Bazaar. Producenci od początku mieli ją uspokoić, zapewniając, że nie będzie kolejną kobietą znajdującą się w cieniu Bonda, a pełnoprawną agentką, która przynajmniej tymczasowo „ukradnie” numer przebywającej po wydarzeniach ze Spectre na emeryturze postaci odtwarzanej przez Daniela Craiga. Oczywiście ten fakt nie zamyka drogi dla nowego 007, którym w przyszłości wedle aktualnych pogłosek zostałby Tom Hardy. W każdym razie Lynch miała także osobiście zaangażować się w tworzenie swojej bohaterki u boku scenarzystki Phoebe Waller-Bridge, aby odpowiednio reprezentować czarnoskórą społeczność.

nie czas

Fot. Universal

Zobacz również: Normalni ludzie – serial na podstawie bestsellerowej powieści Sally Rooney wkrótce na HBO GO

Opis fabuły nowego Bonda:

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą  pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Ze względu na ogólnoświatową pandemię premiera Nie czas umierać została przeniesiona na początek kwietnia 2021. W filmie Cary’ego Fukunagi zobaczymy po raz piąty i ostatni w roli Jamesa Bonda Daniela Craiga, a także Rami Maleka, Lashanę Lynch, Leę Seydoux, Anę de Armas, Christopha Waltza, Naomi Harris czy Ralpha Fiennesa.

Źródło: Harpers Bazaar / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?