Oficjalnie: Matrix 4 wznawia filmowanie! Keanu Reeves podekscytowany powrotem

Matrix 4 wznawia filmowanie! Keanu Reeves, gwiazda produkcji, jest ogromnie podekscytowany powrotem do pracy, ale zwłaszcza powrotem do niesamowitego świata science fiction – Matriksa. Aktor szczegółowo opisał, jak to jest znów kręcić w Berlinie, stwierdził: „Proces kręcenia filmu wydawał się normalny”.

Keanu Reeves (Neo) dał się odkryć jako świetny aktor, grając w kultowym już Matriksie. Film z 1999 roku doczekał się dwóch kontynuacji Matrix: Reaktywacja (2003) i Matrix: Rewolucje (2003). Kręcenie planowanego na początek 2022 roku (dokładnie 31 marca) filmu Matrix 4 oficjalnie zostało wznowione, a Reeves nie zamierza ukrywać swojej radości.

Jestem tutaj w Berlinie, tak samo jak wszyscy pracujący nad produkcją, w porozumieniu z lokalnymi władzami, studiami i przedsiębiorcami Babelsberg. Protokoły są gotowe. Są skuteczne. Proces kręcenia filmu wydawał się normalny, za co jestem naprawdę wdzięczny. I odpukać, wszyscy czują się dobrze. Mamy około trzech tygodni. Scenarzyści (David Mitchell i Aleksandar Hemon) i reżyser (Lana Wachowski) wymyślili piękną, przepiękną historię. To naprawdę ekscytujące móc robić dużo łatwiejszy film Matrix.

Matrix 4 to jedna z pierwszych dużych realizacji hollywoodzkich, które wróciły do nagrywania po tak długiej przerwie spowodowanej trwającą globalną sytuacją. Nie wiadomo, jak te zmiany wpłyną na jakość filmu. Jednak biorąc pod uwagę doświadczenie Reevesa w nowym środowisku, można mieć nadzieję, że nie będą zauważalne.

Zobacz również: Matrix 4 – Laurence Fishburne odpowiada, czemu nie ma go w obsadzie kontynuacji

To nie pierwszy raz, kiedy Keanu Reeves z ekscytacją odnosi się do pracy przy Matriksie. Jego zdaniem, nawet w tak precedensowych okolicznościach ekipa mocno trzyma się razem w myśl powszechnego powiedzenia: „Przedstawienie musi trwać”.

Ten rodzaj pokrewnego ducha zbiera się razem. W jednej myśli: „Zróbmy show! Mamy kilka rekwizytów, mamy kilka rzeczy, zamierzamy to uruchomić!” Ten duch jest zdecydowanie żywy i ma się dobrze w Matriksie.


Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Matrix

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?