Advertisement
Advertisement

Piątki strachu w TNT! Już jutro – Od zmierzchu do świtu!

Oto kolejna seria, którą przygotowała dla swoich widzów stacja TNT! Tym razem co tydzień będziecie mogli oglądać wielkie kinowe produkcje grozy. Emisje w każdy piątek, o godz. 21:00!

Na pierwszy ogień idzie Od zmierzchu do świtu! Bracia-mordercy – Seth (George Clooney) i Richard Gecko (Quentin Tarantino) – po krwawej eskapadzie po Stanach uciekają policji do Meksyku. Po drodze napotykają się na byłego pastora (Harvey Keitel) wraz z dziećmi i biorą ich jako zakładników. Wspólnie udaje im się przekroczyć granicę. Zmierzają do nocnego klubu Titty Twister (czynnego „od zmierzchu do świtu”), by tam poczekać na przyjaciela Setha – Carlosa (Cheech Marin). Niestety klub okazuje się siedzibą wampirów, z którymi to zmierzyć musi się grupka bohaterów.

Strach się bać! W sierpniu stacja TNT zaprasza na cykl „Piątki strachu”. Zobaczcie takie tytuły jak  „Od zmierzchu do świtu”, „Constantine”, „Freddy kontra Jason” oraz „Obecność”. Do zobaczenia w każdy piątek o 21:00 w TNT!

Emisje w każdy piątek, o godz. 21:00.

9.08 – Od zmierzchu do światu

16.08 – Constantine

23.08 – Freddy kontra Jason

30.08 – Obecność

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?