Shazam! 2 i Black Adam będą kręcone w tym samym czasie?

Powstaje sporo teorii odnośnie wspólnego występu na ekranie tych postaci.

By dodać nieco argumentów do tych domysłów, warto zaznaczyć, że okazuje się, iż Shazam! 2 i produkcja traktująca o Black Adamie rozpoczną swoje zdjęcia w tym samym czasie, czyli w lipcu tego roku. Czyżby to faktycznie znaczyło, że arcywrogowie na pewnym etapie zmierzą się w crossoverze?

shazam! i black adam

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Superman: Czerwony Syn – nowy klip! Sowiecki mocarz prezentuje się

Opis pierwszej części: wszyscy mamy w sobie superbohatera, po prostu potrzeba trochę magii, aby go z siebie wydobyć. W przypadku Billy’ego Batsona (Angel), wystarczyło krzyknąć jedno słowo – SHAZAM! Potem 14-letni chłopiec otrzymał możliwość zamiany w dorosłego superbohatera – Shazama (Levi). Będąc zatem ciągle dzieckiem, w skórze dojrzałego już faceta, bohater rozkoszuje się nową wersją samego siebie. Robi zatem to, co każdy nastolatek w jego wieku, gdyby tylko posiadał potężne supermoce, a więc nieprzerwanie bawi się nimi! Shazam sprawdza granice swoich zdolności na drodze radosnej lekkomyślności typowego dziecka. Jednakże 14-latek szybko będzie musiał wziąć się w garść, gdy zza horyzontu wyjdzie dr Thaddeus Sivana (Strong).

Obsada filmu składa się z następujących gwiazd: Zachary Levi – Shazam; Asher Angel – Billy Batson; Mark Strong – złoczyńca dr Thaddeus Sivana; Jack Dylan Grazer – Freddy, czyli najlepszy przyjaciel Billy’ego; Grace Fulton – Mary; Faithe Herman – Darla; Ian Chen – Eugene; Jovan Armand – Pedro; Cooper Andrews i Marta Milans – Victor oraz Rosa Vasquezowie; a także Djimon Hounsou – Czarodziej.

Film wyreżyserował David F. Sandberg na podstawie scenariusza autorstwa Henry’ego Gaydena i Darrena Lemke’a. Shazam! trafił do polskich kin 5 kwietnia 2019 roku.

Black Adam to przeciwnik Shazama, który wieki wcześniej posiadł tę samą magiczną moc. Jego historia ma wiele wersji, które zmieniały się w trakcie pisania kolejnych komiksów DC. Nie wiadomo więc, jak przedstawiony zostanie w filmowej wersji. Na razie nie wiadomo nawet czy film ma być samodzielną produkcją, czy może sequelem Shazama. Biorąc pod uwagę, że jego produkcja niedługo się zacznie, możemy liczyć na coraz większą ilość nowych informacji.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?