Shazam! – Djimon Hounsou jako mentor głównego bohatera!

Jakiś czas temu informowaliśmy, że rolę Wizarda – istoty, która obdarzyła mocami tytułowego herosa – przejmie Ron Cephas Jones. Ostatecznie jednak został nim Djimon Hounsou.

Jako że zdjęcia do produkcji już się zakończyły, Korath ze Strażników Galaktyki zamienił MCU na projekt DC Universe w tajemnicy. W porównaniu ze wspomnianą niewielką rolą – polegającą przede wszystkim na byciu nieco mocniejszym przeciwnikiem dla Star-Lorda i spółki – ta kreacja z pewnością będzie miała dla Hounsou o wiele większe znaczenie.

Djimon Hounsou

Kadr z filmu Strażnicy Galaktyki

Zobacz również: Origin story Jokera z Joaquinem Phoenixem oficjalnie zatwierdzone!

Wszyscy mamy w sobie superbohatera, po prostu potrzeba trochę magii, ażeby go z siebie wydobyć. W przypadku Billy’ego Batsona (Angel), wystarczyło krzyknąć jedno słowo – SHAZAM! Potem 14-letni chłopiec otrzymał możliwość zamiany w dorosłego superbohatera – Shazama (Levi). Będąc zatem ciągle dzieckiem, w skórze dojrzałego już faceta, bohater rozkoszują się nową wersją siebie, robiąc to, co każdy nastolatek w jego wieku, gdyby tylko posiadał potężne supermoce, a więc nieprzerwanie bawił się nimi! Shazam sprawdza granice swoich zdolności na drodze radosnej lekkomyślności typowego dziecka. Jednakże 14-latek szybko będzie musiał wziąć się w garść, gdy zza horyzontu wyjdzie Dr. Thaddeus Sivan (Strong).

Obsada filmu składa się z następujących gwiazd: Zachary Levi – Shazam; Asher Angel – Billy Batson; Mark Strong – złoczyńca Dr. Thaddeus Sivana; Jack Dylan Grazer – Freddy, czyli najlepszy przyjaciel Billy’ego; Grace Fulton – Mary; Faithe Herman – Darla; Ian Chen – Eugene; Jovan Armand – Pedro; Cooper Andrews i Marta Milans – Victor oraz Rosa Vasquezowie; a także Ron Cephas Jones – Czarodziej.

Shazam! trafi do amerykańskich kin już 5 kwietnia 2019 roku.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Strażnicy Galaktyki

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?