Spider-man 3 – Fani tworzą nowy strój dla Toma Hollanda

Premiera kontynuacji przygód pająka z sąsiedztwa planowana jest na grudzień przyszłego roku, a jedynym źródłem przecieków są social media Toma Hollanda. Miłośnicy Spider-mana nie próżnują jednak i trzymają rękę na pulsie. Fan o imieniu Josh zamieścił na swoim Instagramie (briedit) coś wyjątkowego dla młodego Brytyjczyka.

Poprzednie dwie części przygód Petera Parkera, w którego wciela się Tom Holland, przypadły fanom Marvela do gustu. Producenci z MCU dali młodemu aktorowi spore pole do popisu. Jego postać pojawiła się w wielu innych produkcjach, a indywidualne filmy tylko spotęgowały miłość do tego super-bohatera. Nie dziwi więc nikogo fakt, że wielbiciele tworzą stosy propozycji na tematy podejmowane w filmie, które podparte są oczywiście komiksami sprzed lat. Chociaż dostaliśmy już trzy częściową historię Spider-mana, w której główną rolę grał Tobey Maguire, fani nadal czują niedosyt. Chodzi przede wszystkim o ostatnią z nich, w której w dość okrojonej formie spotkaliśmy się z Venomem, czyli jednym z symbiontów, które przypadkiem znalazły się na ziemi. Sony Pictures nadrobiło ten temat i w 2018 roku wydali film o przygodach Eddiego Brocka opanowanego przez tego kosmicznego pasożyta.

Venom scena walki bez efektów CGI

fot. Materiały promocyjne filmu Venom

Zobacz również: Spider-Man 3 – Doktor Octopus pojawi się w filmie?!

Fani połączyli kilka kropek i doszli do wniosku, że Spider-man i Venom powinni zderzyć się ponownie w jednej wspólnej historii. Takie zjawisko bez wątpienia musiałoby zakończyć się bezpośrednim zetknięciem człowieka pająka oraz symbionta. Efekty tego poznawaliśmy już niejednokrotnie na łamach komiksów, kreskówek czy właśnie trzeciej części filmu z Tobey Maguirem. Potężny i mroczny, czarny Spider-man! Oto fanart stworzony przez wspomnianego już Josha:

Spider-man 3 - Fani tworzą nowy strój dla Toma Hollanda

Fot. Instagram britedit

Widzowie i miłośnicy mają cichą nadzieję, że obu bohaterów ujrzymy razem już w najbliższej produkcji, czyli trzeciej części przygód Spider-mana od MCU. Nie wykluczone jest, że z czasem fani mogą wygłaszać swoje opinie coraz bardziej dosadnie, szczególnie, gdy Sony i Marvel Cinematic Universe nie znajdą wspólnego języka. Nie warto drażnić tak obszernego community!


Źródło: instagram.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?