Spider-Man Uniwersum – superherosi w cywilu i zdjęcie Zielonego Goblina

Oto kolejne materiały promujące tę ciekawie zapowiadającą się animację. Tym razem możemy zobaczyć trójkę naszych bohaterów z ciotką May na dokładkę oraz spojrzenie na Zielonego Goblina.

Uniwersum

Fot. Total Film

Uniwersum

Fot. Total Film

Zobacz również: Stranger Things – koniec zdjęć do 3. sezonu!

Opis dystrybutora (kino): Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Shameik Moore podkłada za Milesa Moralesa, głównego bohatera produkcja. Swoich głosów użyczają również: Liev Schreiber – Kingpin, Mahershala Ali – wujek Aaron, Brian Tyree Henry – ojciec Moralesa, Jefferson, Luna Lauren Velez – matka głównego bohatera Rio, Lily Tomlin – Ciocia May, a także Hailee Steinfeld – Spider-Gwen, Jake Johnson – Peter Parker, Kimiko Glenn – SP//dr aka Peni Parker, komediant John Mulaney – Spider-Ham i Nicolas Cage – Spider-Man Noir.

Spider-Man: Uniwersum wyreżyserowali następujący twórcy: Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman. Scenariusz z kolei sporządził utalentowany Phil Lord. Omawiany film pojawi się w polskich kinach jeszcze tego roku, a dokładniej rzecz ujmując 25 grudnia.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Sony

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?