Advertisement
Advertisement

Świetny plakat nowej wersji Teksańskiej masakry piłą mechaniczną!

Wcześniejsze pogłoski okazały się prawdą i kultowa Teksańska masakra piłą mechaniczną zostanie wskrzeszona w zupełnie innej formie.

Jak na razie udostępniono pierwszy plakat produkcji, będący w zasadzie abstrakcyjnym wizerunkiem przedstawiającym prawdopodobnie Leatherface’a. Według wstępnych prognoz, nowy film ma nawiązywać do pierwowzoru, pomijając przeróżne kontynuacje, które nawarstwiły się przez kolejne lata.

Fot. Materiały prasowe

Teksańska Masakra zostanie nakręcona przez Davida Blue Garcię, który przejął projekt po zwolnionych braciach Tohillach. Produkcję wyprodukuje studio Legendary, w obsadzie pojawią się zaś m.in. Elsie Fisher, Sarah Yarkin, Mark Burnham, Moe Dunford, Olwen Fouéré, Alice Krige, Jacob Latimore, Nell Hudson, Jessica Allain, Sam Douglas, William Hope, oraz Jolyon Coy.

Źródło: Bloody Disgusting / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?