Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw z pierwszymi recenzjami!

Wkrótce do kin wchodzi spin-off jednej z najdłuższych hollywoodzkich franczyz. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje.

Co z nich wynika? Przede wszystkim Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw mają stanowić świetną rozrywkę dla tych, którzy szukają bezkompromisowego kina akcji. Ze swoimi przegiętymi scenami, humorem i dającą radę obsadą film jest podobno idealnym sposobem na wakacyjny relaks. Świadczy o tym 72% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes spośród 81, które dotąd się pojawiły. Rzecz jasna, pojawiło się nieco krytyki. Wielu zauważa też, że momentami aż za dużo tego szaleństwa, twórcom zaś zaczyna brakować pomysłów i uciekają się do najbardziej absurdalnych rozwiązań, aby coś jeszcze wyciągnąć z marki.

Hobbs i Shaw

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw – oto pojazdy, które zobaczymy w filmie!

W obsadzie widowiska znajdują się Jason Statham, Dwayne Johnson, Vanessa Kirby, Eiza González, Idris Elba i Helen Mirren. Za reżyserię odpowiada David Leitch (John Wick, Atomic Blonde, Deadpool 2), a scenariusz sporządził Chris Morgan, piszący serię od Tokio Drift.

Hobbs & Shaw w polskich kinach od 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: Rotten Tomatoes / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czesio pisze:

Super film zajeb..ta sceneria pelna zwrotow akcji i juz sie nie moge doczekac kolejnej części z tymi aktorami

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?