Venom 2 – oto kolejny przeciwnik tytułowego antybohatera!

W kolejnej części produkcji o grany przez Toma Hardy’ego dziennikarz i pewien pasożyt z kosmosu zetrą się z Carnage’em – to już było w zasadzie oczywiste po scenie po napisach z pierwszej odsłony. Nie wiedzieliśmy natomiast, że ten drugi będzie miał kogoś do pomocy.

Jak miały potwierdzić źródła od Sony Pictures, będzie to Frances Louise Barrison a.k.a. Shriek. Ta posiadająca soniczne mocy antagonistka jest zarazem kochanką Cletusa Kasady’ego – granego przez Woody’ego Harrelsona nosiciela Carnage’a. Nie wiadomo jeszcze, kto ją zagra.

Venom 2

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Matrix 4 – Neil Patrick Harris nowym członkiem obsady, Jada Pinkett Smith negocjuje powrót!

W kontynuacji Venoma ponownie zobaczymy Toma Hardy’ego oraz Michelle Williams. Głównym przeciwnikiem będzie prawdopodobnie Carnage grany przez Woody’ego Harrelsona, ponieważ pojawił się on w scenie po napisach końcowych. Pierwsza odsłona filmu okazała się ogromnym sukcesem finansowym. Produkcja zarobiła aż 856 milionów dolarów na całym świecie. To ponad osiem razy więcej niż początkowy budżet. Niestety krytycy film ocenili bardzo nisko. Możliwe, że ostatnie angaże znanych w świecie filmowym nazwisk zwiastują próbę naprawienia tej sytuacji. Premiera kontynuacji odbędzie się 2 października 2020 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?