Venom – Sony oficjalnie rozpoczyna prace nad sequelem! Harrelson powróci jako Carnage!

W zasadzie biorąc pod uwagę nieprawdopodobny sukces Venoma jest to dość oczywista informacja, jednak teraz została oficjalnie potwierdzona. Pojawiły się również wstępne informacje odnośnie projektu.

I tak przede wszystkim za skrypt wziąć ma się jeden ze scenarzystów pierwszej części, Kelly Marcel.  Reżyser Ruben Fleischer za to nie powróci przez wzgląd na obowiązki wobec sequela Zombieland. Zaplanowano powrót Michelle Williams i oczywiście Woody’ego Harrelsona w roli Carnage’a, którego rolę mogliśmy podziwiać przy napisach końcowych. Pozostaną również producenci, czyli Avi Arad, Matt Tolmach i Amy Pascal.

Venom

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Hanna – zapowiedź telewizyjnej wersji hitu kinowego Joe Wrighta

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Film miał swoją premierę 5 października.

Źródło: Variety | Ilustracja główna: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?