Yesterday – zwiastun komedii o zespole The Beatles w reżyserii Danny’ego Boyle’a!

Oto oficjalny zwiastun oraz pierwsze plakaty promujące komedię Richarda Curtisa i Danny’ego Boyle’a pt. Yesterday! Obraz pośrednio koncentruje się na twórczości zespołu The Beatles! Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: The Hustle – oto nowa wersja Parszywych drani! Zwiastun komedii z Hathaway i Wilson!

Gwiazdą produkcji jest Himesh Patel wcielający się w Jacka Malicka, czyli pełnego ambicji oraz pasji tekściarza, który po potrąceniu przez samochód budzi się w świecie, gdzie nikt nigdy nie słyszał o dokonaniach legendarnego zespołu The Beatles. Zatem wykorzystując największe utwory Johna, Paula, George’a i Ringo, bohater staje się niemal z miejsca światową sensacją. Niestety sława zagraża jego relacji z Ellie, odgrywaną przez Lily James.

Reżyserem widowiska jest wspomniany powyżej Boyle, który nakręcił obraz na podstawie scenariusza, również rzeczonego w pierwszy akapicie newsa, Curtisa.

Yesterday

Fot.: Universal Pictures

Yesterday

Fot.: Universal Pictures

Yesterday zadebiutuje na świecie 28 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Jonathan Prime; Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?