Zakochany kundel – Yvette Nicole Brown ciocią Sarah!

Portal Variety niedawno poinformował, że Yvette Nicole Brown dołączyła do obsady adaptacji live action znanej, disnejowskiej baśni pt. Zakochany kundel. Aktorka wcieli się w ciocię Sarah. W animacji rzeczona bohaterka to krewna Darling, która wzięła pod swoją opiekę dziecko wspomnianej kobiety i Jima Deara, gdy owa para wyjechała na kilka dni z miasta. Postać ta staje w opozycji do pomysłu posiadania psów przy małym niemowlaku, a co za tym idzie, jest jednym z głównych powodów, dlaczego Lady ucieka z domu.

Kafr z filmu Zakochany kundel

Fot.: Walt Disney Studios

Zobacz również: Goosebumps 2: Haunted Halloween – żelkowe misie w natarciu na nowym plakacie filmu!

Obsada powstającego obrazu składa się z następujących gwiazd: Tessa Thompson – Lady, Justin Theroux – Tramp, Thomas Mann – Jim Dear, Kiersey Clemons – Darling, Ashley Jensen – Jackie i Benedict Wong – Bull.

Projekt wyreżyseruje Charlie Bean na podstawie scenariusza Andrew Bujalskiego. Obraz będzie hybrydą filmu aktorskiego z CGI. W związku z tym większość bohaterów zostanie wygenerowana komputerowo, podobnie jak to miało miejsce w Księdze Dżungli.

Zakochany kundel wszedł na ekrany kin w 1955 roku i przedstawił widzom na całym świecie urzekającą historię miłosną pomiędzy dwoma psami z różnych klas społecznych. Współcześnie może morał opowieści nieco wyblakł, jednakże wówczas niesłychanie poruszał i zmuszał do refleksji.

Mimo iż ciągle trwa kompletowanie obsady, to jeszcze w tym lub na początku przyszłego roku ruszy pełną parą realizacja obrazu. Warto tutaj dodać, że omawiany projekt jest częścią zawartości dekowanej pod nową platformę streamingową wytwórni Disney, na której znajdą się remaki różnych klasyków wspomnianego giganta.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – CBS Television Studios, Inc

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?