Destiny 2 – klasyczny najazd i nowi zwycięzcy!

Klasyczny najazd Szklany Skarbiec jest już dostępny w Destiny 2. Są zwycięzcy wyścigu o tytuł Pierwszych na świecie.

W miniony weekend Strażnicy z całego świata powrócili do pierwszego najazdu w historii Destiny: Szklanego Skarbca w Destiny 2. W tym dostępnym za darmo dla wszystkich graczy najeździe Strażnicy mogą powrócić w głębiny Wenus, aby odnaleźć drogę w załamaniach przestrzeni i czasu i zniszczyć Atheona, Konfluks Czasu, nim stanie się zagrożeniem nie do powstrzymania.

 Zobacz również: Far Cry 6 – nowe materiały i data premiery! {Analiza}

 

Tegoroczny wyścig w najeździe Szklany Skarbiec okazał się porywającą pogonią za tytułem Pierwszych na Świecie. Gratulujemy drużynie Elysium, która jako pierwsza na świecie odniosła zwycięstwo w powracającym najeździe, jednocześnie kończąc wymagające Triumfy! 

Najazdy w Destiny 2 stanowią najdoskonalszą formę celebracji współpracy zespołowej i osiągnięć, podczas której Strażnicy poddają próbie zarówno zdolność do współdziałania w grupie, jak i własne umiejętności, grając w sześcioosobowych drużynach. Zwieńczeniem tego sprawdzianu są wspaniałe nagrody, w tym Mitoklasta Weksów (egzotyczny karabin fuzyjny), odświeżone przedmioty legendarne, pancerze i nie tylko. Nie czekaj z dołączeniem: W ramach Nagród Bungie Strażnicy, którzy wcześnie ukończą najazd, odblokują możliwość wyboru ekskluzywnych przedmiotów w sklepie Bungie.


Źródło: Cenega / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?