[Gamescom 2018] Poznaliśmy datę premiery Shenmue III!

Zaledwie kilka dni temu odbyła się premiera na konsole najnowszej generacji remasterów dwóch pierwszych części Shenmue, a teraz na trwającym Gamescomie 2018 poznaliśmy oficjalną datę premiery Shenmue III.

W ostatnią część trylogii o Ryo Hazukim zagramy dopiero 27 sierpnia 2019 roku! Datę tę potwierdził sam Yū Suzuki – twórca Shenmue – na specjalnym wideo zaprezentowanym na Gamescomie w Kolonii.

Premiera planowana na sierpień przyszłego roku to dość spore opóźnienie, biorąc pod uwagę, że jeszcze niedawno mówiło się o wydaniu gry pod koniec tego roku. Trzeba jednak zaufać twórcom i mieć nadzieję, że trzecia cześć będzie równie przełomowa, co jej poprzedniczki.

Zobacz również: For Honor Starter Edition za darmo na Steam!

Seria Shenmue opowiada o przygodach młodego mężczyzny Ryo Hazukiego, który wraca do dojo swojego ojca Iwao Hazukiego w 1986 roku. Niestety spotkanie rodzinne nie przebiega pomyślnie, gdyż rodzic zostaje napadnięty i zabity przez niejakiego Lana Di, który dodatkowo kradnie tajemniczy artefakt zwany Dragon Mirror. Ryo postanawia się zemścić i odzyskać własność należącą do jego ojca.

Źródło: YouTube/Shenmue Official / gry-online.pl / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?