John Rambo, pułkownik James Braddock z filmu „Zaginiony w akcji” oraz Snake z kultowej „Ucieczki z Nowego Jorku” w World of Tanks na konsolach!

Kultowi bohaterowie filmów akcji z lat 80. oraz nowe ulepszenia technologiczne w grze!

World of Tanks na konsolach ma przyjemność ogłosić sezon 3 zawartości do gry. Przede wszystkim nowe usprawnienia technologiczne, grafikę i interfejs użytkownika. Od poprawionej widoczności przez zwiększenie poziomu szczegółowości detali, oświetlenia i tekstur – World of Tanks na konsolach wygląda jeszcze lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzisiejsza aktualizacja to również zmiany w rozgrywce, zarządzaniu pojazdami i wyposażeniem. Gracze będą mogli zapoznać się ze swoją kartą profilową, która zawiera szczegółowe informacje o ich karierze czołgisty, medalach, statystykach, osiągnięciach.

Wraz z sezonem 3 do gry trafiają również kultowe postacie filmów akcji z lat 80. Na graczy czeka John Rambo, który ze swoją znajomością militariów, siłą i wytrzymałością przyniesie ze sobą niespotykaną agresję na pole bitwy. Drugim bohaterem jest Snake Plissken, operator sił specjalnych, główna postać filmu „Ucieczka z Nowego Jorku”. Trzecią postacią jest pułkownik James Braddock z kultowego „Zaginionego w Akcji”. Wszyscy dostępni są są zarówno jako dowódcy czołgów, jak również mają swoje unikatowe maszyny. Część elementów związanych z bohaterami kina akcji jest dostępna za darmo poprzez regularną grę i wypełnianie konkretnych zadań, a część dostępna w przepustce sezonowej lub jako zakupy w sklepie.  

Zespół i ja jesteśmy szczęśliwi, że możemy dać graczom największą aktualizację w historii konsolowego World of Tanks!” mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny. „Wykorzystujemy nasz autorski silnik Despair, a dzięki najnowszym konsolom zrewolucjonizowaliśmy kwestie technologiczne, jak również unowocześniliśmy HUD, zarządzanie czołgami, interfejs użytkownika i wiele więcej.

Z ponad 20 000 000 zarejestrowanymi graczami, World of Tanks na konsolach jest dostępne na PlayStation®4 oraz Xbox One, jak również we wstecznej kompatybilności na  PlayStation®5 i Xbox Series X/S. Warto podkreślić, że World of Tanks oferuje rozgrywkę cross platformową i cross generacyjną. Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji jest dostępne pod adresem  https://console.worldoftanks.com/en/action-heroes-vehicles/

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?