Nową odsłonę serii gier Battlefield otrzymamy jeszcze w tym roku!

Dyrektor generalny Eletronic Arts, Andrew Wilson zapewnia, że kolejna gra z serii Battlefield jeszcze w tym roku trafi na półki sklepowe! Co więcej, oficjalną zapowiedź otrzymamy już na wiosnę!

Następna odsłona serii gier Battlefield trafi w ręce graczy pod koniec 2021 roku, a w kwietniu będziemy mogli oczekiwać oficjalnej zapowiedzi i więcej informacji na temat projektu! Andrew Wilson, CEO Electronic Arts, oprócz zaskakujących zapowiedzi, wypowiedział się trochę na temat gry i tego jak studio DICE radzi sobie z produkcją kolejnego tytułu z tej słynnej serii strzelanek FPS.

Nasza nadchodzącą gra Battlefield będzie powrotem do totalnej wojny militarnej. Gra w pełni wykorzystuje moc konsol nowej generacji, aby ożywić te masywne i wciągające bitwy, dla większej ilości graczy niż kiedykolwiek.

Wilson wspomniał także o największej mapie w historii serii:

Zawierająca mapę o niebywałej skali, następna odsłona serii Battlefield zawiera wszystkie elementy destrukcji, kontrolę nad światem rozgrywki, bitwy pojazdów i broni, ale na kompletnie innym poziomie.

Zobacz również: Nadchodzi Mass Effect Legendary Edition!

Od ostatniej odsłony serii – Battlefield V, minęły już ponad dwa lata. Jest to zdecydowanie dobra pora, aby przywrócić trochę życia do tej słynnej serii strzelanek FPS. Pozostaje tylko pytanie, czy DICE rzeczywiście dostarczy produkt, który Andrew Wilson z całą pewnością zapowiedział? Miejmy nadzieję, że oficjalna zapowiedź, która odbędzie się w kwietniu, dostarczy fanom serii ekscytacji, której na ten moment brakuje i, że pod koniec 2021 roku otrzymamy odsłonę serii Battlefield, w którą warto będzie zainwestować trochę pieniędzy.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?