Nowe gry w usłudze GeForce NOW, a wśród nich wydane w tym tygodniu Mortal Shell oraz Peaky Blinders: Mastermind

W ramach cotygodniowych aktualizacji biblioteki obsługiwanych gier w GeForce NOW firma NVIDIA dodała 7 tytułów. Dwie z nich zostały dołączone w dniu rynkowej premiery (Mortal Shell oraz Peaky Blinders: Mastermind). Tradycyjnie dołączy do nich również gra oferowana za darmo każdego tygodnia przez Epic Games Store. W tym tygodniu biblioteka powiększy się o God’s Trigger polskiego studia One More Level.

Usługa strumieniowa GeForce NOW umożliwia płynną rozgrywkę w najbardziej wymagających tytułach PC w rozdzielczości 1080p i 60 kl./s na niemal każdym urządzeniu – słabym pececie, komputerze Mac, smartfonie z systemem Android, urządzeniu SHIELD TV, telewizorze z systemem Android TV, a od tego tygodnia również na Chromebooku. Gier nie trzeba lokalnie instalować i są uruchamiane natychmiastowo po wybraniu danego tytułu z biblioteki. Użytkownicy usługi GeForce NOW czerpią korzyści z najwyższej wydajności zapewnianej przez sterowniki Game Ready. Obsługiwane są również tytuły wykorzystujące ray tracing w czasie rzeczywistym oraz technikę DLSS 2.0. NVIDIA dba również o to, aby gry w chmurze były na bieżąco aktualizowane i łatane.

Gry dodane do biblioteki GeForce NOW w tym tygodniu to:

  • Mortal Shell  (premiera 18 sierpnia w Epic Games Store)
  • Peaky Blinders: Mastermind  (premiera 20 sierpnia w Steam)
  • Black Mesa
  • Half-Life 2: Deathmatch
  • Half-Life 2: Episode Two
  • Steel Division 2
  • Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands (Epic Games Store)

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?