Nowy poradnik do Fortnite’a z udziałem bohaterów Marvela!

Kapitan Marvel uczy gry w Fortnite. Zobaczcie nowy materiał z udziałem aktorek znanych z uniwersum Marvela, który może pomóc w rozgrywce w grze Fortnite.

Fortnite jest jedną z najpopularniejszych gier battle royal na świecie. Wielu patrzy na graczy z góry. Jednak inna liczna grupa nic sobie z tego nie robi i spędza każdą wolną chwilę w świecie gry. Ciężko znaleźć uniwersum, które jeszcze nie weszło we współpracę z tą produkcją. Mogliśmy już grać jako Mandalorianin, Avengersi czy chociażby John Wick. Gra od czterech lat nie znika z listy newsów, w związku ze wszystkimi aktualizacjami i modyfikacjami.

Do tej produkcji w ostatnim filmie na swoim kanale postanowiła nawiązać Brie Larson. Aktorka znana między innymi ze swojej kreacji Kapitan Marvel. Amerykanka postanowiła trochę poduczyć swoją przyjaciółkę Tessę Thompson (Walkirią z MCU) w to jak grać w Fortnite’a. Można jednak powiedzieć, że ten poradnik jest dla wszystkich, chodź z przymrużeniem oka. W trakcie materiału Brie Larson gra na konsoli Nintendo Switch i przedstawia różnego typu sytuacje, która mogą się przydarzyć podczas rozgrywki. Oczywiście cały filmik zostaje zakończony zwycięstwem.

Z dialogu między kobietami możemy wnioskować i mieć nadzieję, że za jakiś czas amerykanki wejdą w kooperację i stworzą materiał ze wspólnej rozgrywki. Do pełni szczęści fanów Marvela brakuje tylko, aby Epic Games dodał do gry skórkę Walkirii. Bowiem skin Kapitan Marvel był już dostępny.

Zobacz również: Fortnite – Aloy z Horizon Zero Dawn trafi do gry!


Źródło: YouTube.com / Ilustracja wprowadzenia: kadry z produkcji MCU

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?