Pomóż spełnić marzenia! Charytatywny livestream Trust Gaming!

Trust Gaming już w najbliższą niedzielę zaprasza do śledzenia specjalnego charytatywnego livestreamu, który organizowany jest wraz z grupą popularnych streamerów. Reprezentują oni społeczności różnych gier i połączą swoje siły, aby wesprzeć szczytny cel. Podczas całodniowej transmisji widzowie będą mogli pomóc Fundacji Ukryte Marzenia oraz zgarnąć cenne nagrody od głównego partnera wydarzenia.

Fundacja Ukryte Marzenia za swój cel obrała chęć dostarczenia ciężko chorym i ich najbliższym niezapomnianych wrażeń, które chociaż na moment pozwolą im zapomnieć o cierpieniu i walce z chorobą, oraz dadzą im nowe siły i nadzieję na przyszłość. Członkowie fundacji i zaangażowani wolontariusze organizują m. in. wydarzenia kulturalno-charytatywne i niosą pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji. Działania fundacji doskonale wpasują się w dewizę #BuildingChampions marki Trust Gaming, która również chce pomóc spełniać marzenia tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Livestream wystartuje 8 grudnia o 9:00 na Twitch.tv. Całodniowy maraton zacznie i zakończy Arquel – jeden z najbardziej znanych polskich streamerów League of Legends. W transmisji wezmą także udział NoseyNosey (zwycięzca akcji Let’s Play with Trust Gaming), Czesio, Liinshii, NOXY, ZONY i Mrs Honey. Osoby, które zdecydują się wesprzeć finansowo inicjatywę, będą miały szansę zgarnąć sprzęt Trust Gaming, m.in. słuchawki GXT 414 Zamak, myszkę GXT 165 Celox czy wielką podkładkę z podświetleniem GXT 764 Glide Flex RGB XXL.

trust

Najważniejsze informacje:

Kiedy? – 8 grudnia, od 9:00 przez cały dzień
Gdzie? – https://www.twitch.tv/trustgamingpolska/
Kto? – Trust Gaming, Arquel, NoseyNosey, Czesio, Liinshii, NOXY, ZONY, Mrs Honey
Jak pomóc? Wpłać środki na https://www.siepomaga.pl/buildingchampions

Harmonogram transmisji:

09:00 – 11:00 –  ArQuel
11:00 – 13:00 – Liinshii + Czesio
13:00 – 15:00 – NoseyNosey
15:00 – 17:00 – ZONY + Mrs Honey
17:00 – 19:00 – NOXY
19:00 –  21:00 – ArQuel

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?