War Thunder wraz z aktualizacją Red Skies wkracza w nową erę lotnictwa

Najnowsza aktualizacja wprowadza odrzutowce MiG-23M, lepsze efekty wybuchu jądrowego i wiele więcej!

Wojskowa gra akcji War Thunder od Gaijin Entertainment otrzymała nową, dużą aktualizację zatytułowaną „Red Skies”. Wprowadza ona do gry lotnictwo VII rangi, w tym radzieckie odrzutowce otnictwo VII rangi i chińskie myśliwce J-7E, a także dziesiątki innych jednostek wojskowych, takich jak radziecki bombowiec taktyczny Jak-28B, nowoczesny rosyjski czołg T-80BWM, niemiecki BWP Marder A1, francusko-fiński zestaw przeciwlotniczy ITO 90M czy włoski pancernik Dante Alighieri. W grze znajduje się teraz ponad 2000 prawdziwych naziemnych, powietrznych i morskich maszyn wojennych! Dodatkowo, wybuch nuklearny może teraz realistycznie niszczyć budynki oraz dodano dwie nowe mapy (Czerwona pustynia i Zatopione miasto), a także wprowadzono celowniki dowódców w pojazdów naziemnych, które w rzeczywistości są wyposażone w takie urządzenia.
MiG-23M to najnowocześniejszy samolot w rosyjskim drzewie technologicznym i jednocześnie najszybszy odrzutowiec myśliwski w grze. Posiada skrzydło o zmiennej geometrii i osiąga maksymalną prędkość 2,4 Macha. MiG-23M może niszczyć wrogów za pomocą podwójnego działka, bomb, rakiet i pocisków kierowanych powietrze-powietrze, w tym nowego R-23R z radarową głowicą naprowadzającą i R-23T na podczerwień. System śledzenia celów w podczerwieni MiG-23M jest w stanie wychwycić sygnaturę termiczną pracującego silnika wrogiego samolotu z bardzo dużej odległości i potajemnie wystrzelić pocisk bez alarmowania jakiegokolwiek systemu ostrzegania radarowego przeciwnika.
Wprowadzenie samolotów rangi VII to duży krok dla War Thunder, który pozwoli grze odejść od myśliwców z czasów wojny wietnamskiej, takich jak MiG-21 i F-4 Phantom II, i stopniowo dodawać jeszcze bardziej współczesne maszyny w przyszłych aktualizacjach.

T-80BWM to ulepszenie starych radzieckich czołgów T-80BW do poziomu nowoczesnych T-72B3 i T-90M. Modernizacja obejmuje nowoczesny system kierowania ogniem z dublującym się celownikiem dla dowódcy, możliwość obsługi tandemowych PPK 9M119, a także zestaw ERA „Relikt” zamiast przestarzałego „Kontakt-1”. Dzięki niemu znacznie zwiększono ochronę pojazdu przed pociskami kumulacyjnymi i przeciwpancernymi.
Aktualizacja „Red Skies” przynosi również dokładną symulację efektu wybuchu jądrowego. Dzięki temu gracz może z różnych punktów widzenia obserwować, jak wybuch niweluje budynki na dowolnej mapie. Nowy algorytm generuje grzyb atomowy, kopuły kondensacyjne i falę uderzeniową, które realistycznie oddziałują na obiekty na mapie. Taktyczna broń jądrowa została dodana do gry w aktualizacji „New Power” i jest dostępna w trybach zręcznościowym i realistycznym dla najlepiej radzących sobie graczy. W sytuacji, gdy drużyna walczy słabo jako całość, pojedynczy bohater może zebrać wystarczającą ilość punktów, aby odrodzić się w bombowcu strategicznym i jednym udanym uderzeniem przynieść zwycięstwo swojej drużynie.
Najnowsza aktualizacja dodaje także kilka pomniejszych, ale całkiem przydatnych mechanik, jak kamera pościgu za pociskami morskimi czy możliwość pomagania kolegom z drużyny w gaszeniu pożarów w pojeździe.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?