Advertisement
Advertisement

Zamknięte beta testy Enlisted zakończą się w ciągu dwóch tygodni

Gracze otrzymają dostęp do większej zawartości, poprawionej rozgrywki i przebudowanego systemu progresji.

Gaijin Entertainment ogłasza, że sieciowy militarny shooter Enlisted (PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S) jest w końcowej fazie zamkniętych beta testów. Gra będzie gotowa na napływ nowych armii i graczy już 8 kwietnia tego roku. Zaktualizowana wersja Enlisted będzie zawierać kompletnie nowy meta system gry, oraz nowe misje, pojazdy i bronie.
Osoby grające w Enlisted wcielają się w role dowódców kontrolujących ruchy oddziałów piechoty, czołgów i pilotów, walczących na frontach najbardziej znanych bitew II wojny światowej. Dwie olbrzymie kampanie (Bitwa o Moskwę i Lądowanie w Normandii), które były oddane w ręce graczy podczas zamkniętych beta testów, zawierały tuziny jednostek powietrznych i naziemnych. Nowa aktualizacja wprowadzi jeszcze więcej interesujących i wiernych historycznie maszyn wojennych, takich jak: myśliwiec amerykański P-38J, sowiecki moździerz RM-50, niemiecki czołg Pz.Kpfw. IV Ausf. H. i wiele innych. Enlisted otrzyma także regularne aktualizacje w przyszłości, które dodadzą do gry nową zawartość oraz całe kampanie.

Do nowej wersji Enlisted zaimplementowano setki zmian stworzonych w oparciu o sugestie graczy oraz dane dotyczące walk. Wśród nich można znaleźć poprawione SI żołnierzy, poprawiony balans broni i pojazdów, oraz zmianę maksymalnej liczby żołnierzy z poszczególnych klas w oddziałach. System progresji doczekał się zdecydowanej poprawy – wpływ losowych mechanik na wynik został zmniejszony, dzięki czemu gracze zyskali większą kontrolę nad całym procesem zdobywania poziomów. Wykonywanie zadań w celu odblokowywania kolejnych szczebli Battle Passa nagradzane będzie unikatowym orężem, rozwiniętymi żołnierzami, skórkami na pojazdy, boosterami zdobywania doświadczenia, walutą gry oraz innymi przedmiotami.
“Founder’s packs”, który daje dostęp do zamkniętych beta testów Enlisted, będzie dostępny do kupienia do 8 kwietnia, po czym zostanie całkowicie usunięty ze sklepu. Dzięki temu zawartość będzie całkowicie unikatowa dla osób, które go zakupiły.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?