Wargaming prezentuje – Tank Nuts! Nowa seria podcastów i upominek na dobry start!

W niełatwych czasach koronazamuły Wargaming.net wychodzi naprzeciw potrzebom swoich fanów, a także wszelkim entuzjastom militariów i formacji pancernych. Determinowany ich (ale i nie tylko!) potrzebami powstał podcast Tank Nuts.

Tank Nuts poświęcony jest szeroko rozumianej tematyce czołgów. Gospodarzem jest weteran brytyjskiej armii, Richard Cutland, obecnie szef relacji wojskowych w Europie dla World of Tanks. Stworzony, aby celebrować pasję do czołgów osób zaproszonych podcast uczy, inspiruje i bawi słuchaczy. W kolejnych odcinkach biorą udział ludzie, których życie i zainteresowania wiążą się z czołgami – od historyków, przez autorów książek i kaskaderów po wojskowych czy celebrytów. W pierwszym odcinku wystąpił Jim Dowdall, kaskader znany z takich filmów jak Parszywa Dwunastka, James Bond, Pianista, Szeregowiec Ryan czy Furia!

W drugim gościł pisarz Craig Moore, autor książki Tank Hunter. Następnie słuchacze dowiedzą się więcej o funkcjonowaniu Królewskiego Regimentu Czołgów słuchając rozmowy z jego dowódcą Jimem Howardem. W najnowszych odcinakach mamy z kolei pasjonująca rozmowę dwóch Richardów o funkcjonowaniu słynnego brytyjskiego muzeum czołgów w Bowington. Gościem jest w nich Richard Smith, dyrektor placówki, który opowie o swojej karierze i codziennych wyzwaniach. Podcast Tank Nuts jest dostępny na platformie Anchor.fm, a także na Spotify, Apple Podcasts oraz Google Podcasts.

Ponadto Wargaming nie zapomniał o tych, którzy dopiero zastanawiają się czy rozpocząć swoją przygodę w świecie pancernych zmagań. Właśnie dla nich ma kod zaproszeniowy udostępniający zawartość, której równowartość wynosi blisko 100 zł. Ot tak, na dobry start! Kod to TANKNUTS. Aby go zrealizować należy:

 1. Wejść TUTAJ.
 2. Postępować według wskazówek, tj. nacisnąć button, a potem założyć swoje pierwsze konto.
 3. Potwierdzić rejestrację, zainstalować grę i ją odpalić. Następnie cieszyć się nowymi nabytkami, do których należą
  • czołg premium V poziomu Matilda Black Prince (U.K.)
  • czołg premium III poziomu T-127 (U.S.S.R.)
  • 7 dni konta premium do World of Tanks
  • miejsce w garażu
  • 100% wytrenowaną załogę
  • czołg premium poziomu VI T-34-85M (U.S.S.R.) na wypożyczenie

Twórcy World of Tanks sprawiają, że Gwiazdka w tym roku nadeszła wcześniej! I to po raz kolejny, bo jeszcze nie tak dawno dla graczy WoT-a, którzy wykazali się aktywnością, za darmo do odebrania był intrygujący Master of Orion: Conquer the Stars.

Ilustracja: wargaming.net

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?