WH 40k: Inquisitor-Martyr – konsolowcom będzie dane jeszcze poczekać

Premiera Warhammer 40 000: Inquisitor – Martyr na wszystkie platformy (tj. PC, Xbox One i PS4) miała się odbyć za 4 dni, dokładnie 5 czerwca. Gra ukaże się w terminie jedynie na pecety, gdyż  producenci postanowili dopiąć na ostatni guzik rozgrywkę w trybie lokalnej kooperacji. Wielbicielom konsol będzie dane jeszcze poczekać, bo gra ukazać ma się bliżej końca tegorocznego lata.

Zobacz również: Frostpunk nieustannie wspierany – mnóstwo nowości na 2018 rok!

WH 40k: Inquisitor – Martyr to RPG obserwowany w rzucie izometrycznym. Całość rozgrywa się w mrocznym uniwersum magii i technologii, w którym wiele ras pragnie dorwać swój kawałek podłogi w kosmosie. Najbardziej złowrogą frakcją zdają się być tutaj zastępy bogów Chaosu skrywające się w Spaczni, pragnące zakończyć względny porządek wszechświata. W grze wcielimy się w tytułowego Inkwizytora – agenta specjalnego Imperium Ludzi, który ma zbadać niepokojące zdarzenia w sektorze leżącym na rubieżach Imperium.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja: mat. promocyjne

 

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?