Już dziś w sklepach książka twórcy serialu BoJack Horseman – Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii!

W dniu dzisiejszym do kupienia jest książka twórcy kultowego Bojacka!

Rozbawia, zaskakuje, porusza – Raphael Bob-Waksberg po prostu rozkłada na łopatki swoim zbiorem opowiadań. Poniżej solidna próbka twórczości w postaci jednego z opowiadań:

Co opowiadania o miłości mają wspólnego z gadającym koniem? Nic a nic – poza genialnym humorem, brutalną szczerością, błyskotliwością i fantastyczną absurdalnością. Będziesz śmiał się i płakał.

A już na pewno z „Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii” nie będziesz się nudził. W opowiadaniu „Przenajświętsza i najpomyślniejsza uroczystość” zaręczona para młodych ludzi zmuszona jest uporać się z wsadzającymi nos w nie swoje sprawy krewnymi, którzy dyktują stosowną liczbę kozłów do ofiarowania podczas ślubu. „Przegapione połączenie – m4w: mężczyźni szukają kobiet” to tragikomiczna opowieść o dwójce singli dojeżdżających metrem do pracy, wciąż niepotrafiących nawiązać upragnionego kontaktu. Dzień za dniem, rok za rokiem… A w „Więcej ciebie, którym już jesteś” zmagający się z trudnościami pracownik parku rozrywki utrzymanego w tematyce zmarłych prezydentów dowiaduje się, że miłość może być genetycznie modyfikowana.

„Cudownie irracjonalny i nieoczekiwanie poruszający” – Publishers Weekly

Napisany ze znanym z „BoJacka Horsemana” zjadliwym humorem zbiór krótkich form o relacjach międzyludzkich pod długim tytułem „Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii” Raphaela Boba-Waksberga ukaże się 11 marca nakładem wydawnictwa Insignis Media.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?