Xiaomi stworzyło ładowarkę do iPhone’a 12

W połowie ubiegłego miesiąca Apple zaprezentowało nową linię iPhone’ów. Oczywiście największym kłopotem dla potencjalnych nabywców jest brak ładowarki w komplecie, tłumaczony zmniejszeniem wpływu na środowisko.

Oznacza to jednak oczywiście dodatkowy wydatek w postaci 20-watowego zasilacza o cenie 99 złotych. Tymczasem jednak konkurencja z Xiaomi postanowiła wykorzystać tę sytuację, przy okazji dając sporo lepszą ofertę. Nie tylko kosztuje 39 juanów (czyli zaledwie około 25 złotych), ale jest kompatybilna również telefonami Samsunga, iPadami, rzecz jasna Xiaomi, a nawet z konsolą Nintendo Switch. Na razie sprzedawana będzie na chińskim rynku, jednak przy dobrej sprzedaży być może pojawi się także w innych krajach.

Fot. Xiaomi

Źródło: Tabletowo / Ilustracja wprowadzenia: Apple

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?