Czwarty sezon Boscha z datą premiery!

13 kwietnia na platformie Amazon Prime Videos ukaże się czwarty sezon serialu Bosch.

Bosch opowiada o detektywie z policji Los Angeles, który pracuje w wydziale zabójstw. W czwartm sezonie będzie on zajmował się sprawą zamordowanego adwokata, który miał na oku proces przeciwko LAPD. Harry’emu przyjdzie odkrywać niewygodne prawdy dotyczące nawet własnego wydziału, żeby rozwikłać zagadkę kryjącą się za morderstwem.

Przy okazji, Sharon Tal Yguado, stojąca na czele działu seriali Amazon Studion, potwierdziła, że powstanie piąty sezon opowiadający dalej o Boschu, jego partnerze Jerrym Edgarze i szefowej Grace Billets. Bosch jest przy okazji jedną z najbardziej popularnych produkcji studia.

Serial oparty jest na serii powieści Michaela Connelly’ego, na którą składa się aktualnie już ponad 20 tytułów. Czwarty sezon oparty jest na szóstej części, noszącej tytuł Schody Aniołów.

https://www.youtube.com/watch?v=GMcaRTwsx8M

Zobacz również: The Walking Dead – dowiedz się, co czeka bohaterów serialu w 2. połowie 8. sezonu!

W serialu występują: Titus Welliver jako Harry Bosch, Jamie Hector jako Jerry Edgar, Amy Aquino jako Grace Billets, Madison Lintz jako Maddie Bosch i Lance Reddick jako Chief Irvin Irving. 13 kwietnia (piątek) wszystkie 10 odcinków nowego sezonu będzie dostępnych w krajach, w których działa Amazon Prime Videos.

Źródło: Deadline | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?