Six- Walton Goggins zastąpi Joe Manganiello

Niedawno informowaliśmy, że Joe Manganiello, z powodu problemów zdrowotnych, zrezygnował z roli w serialu Six. Zdjęcia zostały wstrzymane w oczekiwaniu na nowego aktora, który go zastapi. Teraz już wiadomo, że będzie to Walton Goggins. Jego postać to Rip Taggart, szorstki i agresywny żołnierz, który kiedyś był liderem grupy Navy Seal Six.

Zobacz również: Daisy Ridley wystąpi w amerykańskiej wersji izraelskiego romansu fantasy pt. Kolma?!

Six opowie o akcji elitarnej grupy Navy Seals, której celem było wyeliminowanie lidera Talibów w Afganistanie. Operacja zostaje przerwana, ponieważ żołnierze dowiadują się, że z terrorystami współpracuje amerykański obywatel. Scenariusz do serialu napisze William Broyles Jr., który wcześniej pracował przy Apollo 13. Pomagać mu będzie wojenny weteran David Broyles. Według twórców seria jest inspirowana ostatnimi wydarzeniami i spróbuje realistycznie oddać, jakie jest osobiste i zawodowe życie żołnierzy Navy Seals oraz jakie decyzje muszą codziennie podejmować. Doradzać będzie emerytowany Navy Seal, Mitchell Hall. Jednym z producentów serialu jest Jeremy Renner.

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: Shutterstock 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?