Julie’s Greenroom – Julie Andrews w nowym programie dla dzieci platformy Netflix!

Platforma Netflix ogłosiła wczoraj, że zwyciężczyni wielu filmowych nagród, a mowa tutaj o Julie Andrews, wystąpi w projekcie pt. Julie’s Greenroom – nowym show przeznaczonym dla przedszkolaków, będącym dziełem The Jim Henson Company, w którym pojawi się cała plejada lalek-dzieci uczących się o sztukach widowiskowych. Serial będzie dostępny wyłącznie dla członków Netflixa na całym świecie na początku 2017 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=eUYwRAKbFp4

Zobacz również: Gdzie jest Dory? – kolejny klip z kontynuacji kultowej animacji!

Andrews, która stworzyła serię wraz ze swoją córką – Emmą Walton Hamilton i Judy Rothman-Rofė, zostanie także producentką wykonawczą oraz tytułową gwiazdą programu – Panią Julie, czyli dyrektorką Wellspring Center for the Performing Arts, w którym bohaterka prowadzi warsztaty teatralne na temat sztuk widowiskowych.

W każdym odcinku serii pojawi się oryginalna piosenka oraz nowa gwiazda gościnna. Jej zadaniem będzie zainspirowanie i wzbudzenie pasji u laleczek w pewnej określonej dziedzinie wliczającej się do sztuk widowiskowych. W imponującej obsadzie widowiska dla dzieci znajdą się m.in. następujące osoby: Alec Baldwin, Sara Bareilles, Joshua Bell, Tituss Burgess, Carol Burnett, Chris Colfer, Robert Fairchild, Josh Groban, David Hyde Pierce, Bill Erwin, Ellie Kemper, Idina Menzel, Tiler Peck i Stomp.

Zdjęcia do serialu Julie’s Greenroom rozpoczęły się w maju tego roku na wyspie Long Island w Nowym Jorku. Odcinki serii będę trwać po trzydzieści minut.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowazenia 0 materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?